Developersland

Teknoloji ve Yazılım Blogu

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Mobil Cihaz Kullananlara Müjde

aveatvAveaTV; mobil cihazlar, yeni uygulamalar, iOS ve Android sistemlerindeki gelişmeler başta olmak üzere, teknolojiye dair birçok alanda videolar yayınlayarak kullanıcılara bilgi veriyor. Mobil dünyasına dair merak edilenleri kısa videolar aracılığı ile paylaşan AveaTV, bu alandaki bilgi ihtiyacını tek başına karşılayabiliyor. Mobil cihaz kullanıcılarının yanı sıra, Avea'lılara özel videolar da hazırlayan site, birçok alanda kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Android ve iOS Uygulamaları Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde giderek yaygınlaşan akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için mobil uygulamalar büyük önem arz ediyor. Mobil cihazlarda android tabanlı uygulamalar sık kullanıldığı gibi, ios tabanlı yazılımlar da iPhone kullanıcıları tarafından çok sık kullanılıyor. En iyi iPhone uygulamaları neler? Mobil cihazın arızalanması durumunda ne yapılmalı? gibi birçok soruya yayınladığı videolar ile cevap veren AveaTV bu alanda bir ilke imza atıyor.

Mobil cihazların kullanımı ile ilgili bilgilerin yaygınlaşmasını sağlayan site, uygulama ipuçları ile de mobil dünyasında az bilinenlere dair kullanıcıları aydınlatmaya devam ediyor.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile