Developersland

Teknoloji ve Yazılım Blogu

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

E-mail göndermek [Resimli - Videolu Anlatım]


İlk önce tarayımızın " url " kısmına " www.google.com " yazıyoruz .. Sonra arama motoruna Gmail yazıyoruz www.gmail.com'a gidiyoruz .. Daha sonra Oturum aç ve ardından Kaydol ( Hesap Olustur ) diyoruz .. 


oturum-ac Adınızı ve soyadınızı boşluklara yazıyoruz , istediğiniz bir kullanıcı adı seçiyoruz , şifre giriyoruz , doğum günü ve cinsiyet giriyoruz . İsterseniz cep telefonu ve Mevcut e-posta adresinizi doldurabilrsiniz , zorunlu değildir .. Daha sonra kutudaki 2 kelimeyi asagı yazıyoruz , Google Hizmet Şartı ve Gizlilik Politikasını kabul ediyorumu işaretliyoruz ve sonraki adıma geçiyoruz .. 


ad-soyad


Daha sonra hesabınızın güvenligi için cep telefonu veya koruma e-postası yazmanız istenmektedir .(Zorunlu değildir , kaydet ve devam et'e tıklayarak bu bölümü atlayabilirsiniz) Daha sonra tekrar Google'ye gmail aratıyoruz ve hesabımıza giriyoruz .. E-posta atmak için E-Posta Yaz butonuna tıklıyoruz . Kime bölümüne göndereceğiniz kişinin kullanıcı adını , konuya görüştüğün kişiyle hangi konuda konustugunuzu yazabilirsiniz.Bir World dosyası , bir program veya baska bir şey eklemek için " dosya ekle " butonuna tıklayabilirsiniz .. Göndereceğiniz metni asagıdaki büyük kutuya yazarak yukarıda soldaki GÖNDER tusuyla gönderebilirsiniz.

e-posta-yaz  

Videoyu izleyerek e mail gönderme işlemini daha iyi anlayabilirsiniz. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile