Developersland

Teknoloji ve Yazılım Blogu

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Afterwind Oyun Kuralları

Öncelikle http://afterwind.com/home/index.php adresine  giriyoruz ve yukarıdaki Register tusuna tıklıyoruz.Gereken yerleri dolduruyoruz daha sonra üyeliğiniz tamamlandığımızda yukarıdaki PLAY adlı butona tıklıyoruz.

register


Ardından çıkan yazıya Continue To Lobby diyoruz ve Lobby ye gidiyoruz.Stratejimizi seçmek veya değiştirmek için asagıda bulunan My Stragety yazısına tıklıyıp taktiğimizi seçiyoruz veya değiştiriyoruz.

my-strategyOyuna ilk basladığınızda sadece Tank General,Naval Comander ve Perfect Defans taktikleri bulunur.Ancak yukarıdaki Upgrades tusuna tıklıyarak yeni ürünler alabilirsiniz.(Taktik,asker vb.).Ancak Upgrades den yeni ürünler almak için SP nizin olması gerekir.SP oyunlar oynuyarak kazanılır.


upgrades

Bu oyunda çeşitli askerler vardır ve bunların yetenekleri vardır.Bazıları iyi defans yapar,bazıları iyi atak yapar.Bu özellikleri görmek için bir  odaya giriyoruz veya aşağıda Create Game e tıklıyarak bir oda kuruyoruz.Ardından oyun basladıktan sonra boş olan bir ülkeye tıklayıp Acquire diyoruz. Askerlerin yeteneklerini incelemek için ise yukarıdaki Units adlı butona tıklıyoruz ve askerlerin yeteneklerini inceliyoruz.


soldiers

Bu oyunda çeşitli askerler var demiştik.Bu askerleri çıkartmak için ülkenizin sınırları içindeki bir şehre basıyoruz ve + simgesine tıklıyoruz.Askerlerimizi bastıktan sonra move city units e tıklıyarak askerlerimizi savunma için veya saldırı için hareket ettiriyoruz.


attack

Bir önemli  şeyde savunmadır.Savunmada en önemli şeylerden birisi sur kurmaktır.Sur  kurarsanız düşmanınız sizin korudugunuz yere surları kırmadan giremez.Surları yapmak için ilk önce move city units e tıklıyarak sur yapmak istediğiniz askeri seçiyoruz ve korumak istediğimiz yere sürüklüyoruz.Ardından aynı işlemi yaparak diğer askeri de,önceki askerin yanına götürüyoruz ve surları örüyoruz.

defance

 

İYİ OYUNLAR DİLERİZ :)

AFTERWİND

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile